Це ТОРТ!

Вітаємо! Протягом періоду який вказаний на сертифікаті, ваша техніка в безпеці!

 

  •  У разі необхідності ремонту техніки в сервісному центрі, витрати на демонтаж* - доставку* - ремонт - повторну установку* клієнт не оплачує.
  •  Сервіс починає свою дію з першого дня після покупки
  •  Якщо техніка в результаті поломки не підлягає ремонту (повністю знищена або ж відсутні необхідні запчастини в авторизованих сервісних центрах України), вартість товару буде повернута клієнтові, за формулою зносу*..
  •  При тривалому ремонті (понад 14 календарних днів) клієнт має право на отримання техніки з аналогічними характеристиками з підмінного фонду. Умова поширюється на крупно побутову техніку і телевізори. Опція діє незалежно від причини поломки. Доставка підмінної техніки за адресою клієнта і назад, а також монтаж і демонтаж подменной техніки (якщо потрібно) -безкоштовно. Замовити послугу можна звернувшись до сервіс-провайдеру «Це Торт!» (порядок і контакти - див. Нижче договір оферти)
  •  Під час використання техніки та за наявності чинного сервісу "Це Торт!" (тобто для всієї техніки, до якої був оформлений сервіс терміном на 2, 3 і 4 років) - клієнт має право безкоштовну діагностику та профілактику / чистку техніки. У послугу за замовчуванням входить безкоштовна діагностика техніки. Якщо за результатами діагностики майстер приходить до висновку, що для уникнення поломок потрібні профілактичні роботи або чистка техніки - ці послуги також надаються безкоштовно. Замовити послугу можна звернувшись до сервіс-провайдеру «Це Торт!» (порядок і контакти - див. Нижче договір оферти).
  •  Обмін та поверненя без проблем - Споживач має право на обмін товару належної якості протягом тридцяти днів. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.
  •  Для повернення вартості невикористаного сервісу необхідно:
  •  Протягом останнього місяця  терміну дії сервісу "Це Торт!" звернутися в магазин з чеком.
  •  Отримати подарункову карту з номіналом 50% вартості послуги (бонуси дійсні протягом року з моменту нарахування, оплатити бонусами можна 100% суми чека).