Про компанію

VOLTI

Компанія з європейськими цінностями
«Купуй, вмикай, радій — девіз компанії. Напевно, кожна покупка викликає певні емоції. Ми прагнемо, щоб у наших відвідувачів це була радість».

 

Роздрібна мережа «VOLTI» - одна з роздрібних мереж з продажів електроніки та побутової техніки в Україні. «VOLTI» здійснює свою діяльність з 2008 року, та реалізувала повноцінний омніканальний підхід до продажів - це єдиний асортимент, ціна і сервіс як при покупці в магазинах, так і онлайн. Рітейлер пропонує своїм покупцям кілька десятків тисяч найменувань аудіо / відео і цифрової техніки, дрібної і крупної побутової техніки, медіатоваров, а також аксесуарів. Магазини «VOLTI» мають єдиний формат і спеціальну концепцію дизайну. Крім ефективного формату роздрібної торгівлі та орієнтованої на покупця концепції магазину, компанія пропонує клієнтам висококласну сервісну підтримку під брендом «VOLTI.Сервіс». Експерти «VOLTI.Кредит» допоможуть швидко заповнити анкету і отримати схвалення відразу від декількох банків-партнерів.

VOLTI напряму працює з дистриб'юторами світових брендів. Це дозволяє пропонувати нашим покупцям тільки вигідні ціни і якісний товар. На усіх магазинах розташують техніку таких брендів як LG, Samsung, Sony, Miele, De’Longhi, Candy, Kenwood, Bosch, Apple, Xiaomi та інші.

Ціни — доступні, розраховані на різний гаманець. До того ж, в магазині постійно діятимуть акції на певний товар. Обравши техніку у VOLTI, ви не прогадаєте.

«Сьогодні в компанії працюють 500 осіб. Ми забезпечуємо професійний розвиток колег. Це постійні тренінги, семінари та практичні завдання. Ми завжди у пошуку кращих співробітників. Нам важливо не просто взяти людину на роботу, щоб вона отримувала гроші, а дати їй знання»