Про компанію

Volti це не просто мережа магазинів які продають техніку. Volti це набагато більше:

              Наші цінності : 

«VOLTI» - роздрібна мережа з продажів електроніки та побутової техніки в Україні. Штаб-квартира знаходиться в місті Вінниця. «VOLTI» здійснює свою діяльність з 2009 року, та реалізувала повноцінний  підхід до продажів - це єдиний асортимент, ціна і сервіс як при покупці в магазинах, так і онлайн. Рітейлер пропонує своїм покупцям кілька десятків тисяч найменувань аудіо / відео і цифрової техніки, дрібної і крупної побутової техніки, медіатоварів, а також аксесуарів.

VOLTI напряму працює з дистриб'юторами світових брендів. Це дозволяє пропонувати нашим покупцям тільки вигідні ціни і якісний товар. На усіх магазинах розташують техніку таких брендів як LG, Samsung, Sony, Miele, De’Longhi, Candy, Kenwood, Bosch, Apple, Xiaomi та інші.

«Сьогодні в компанії працюють приблизно 200 осіб. Ми забезпечуємо професійний розвиток колег. Це постійні тренінги, семінари та практичні завдання. Ми завжди у пошуку кращих співробітників. Нам важливо не просто взяти людину на роботу, щоб вона отримувала гроші, а дати їй знання»