Телевизоры
Фильтры

Цена, грн

от
до
грн
Фильтры
Сортировать:

Телевизоры купить по низкой цене в Виннице, Украине в интернет магазине VOLTI

Який вибрати телевізор? VOLTI допоможе!

В наш час, практично кожна людина може дозволити собі телевізор. Безумовно, вони є невід'ємною частиною нашого з вами життя. Саме з них, більшість з нас, кожен день отримує все нову інформацію, а більш молодші любителі телевізора використовують його, як розваги поглядаючи мультики.

Зараз, в наш час, ця галузь науки розвивається настільки швидко, що жодна людина не може встежити за появою нових моделей і видів телевізорів. Навіть зараз вже існує величезна кількість назв і термінів, які допомагають розрізняти телевізори по функціональності, наприклад: HDMI, Smart-TV, 3D, і багато іншого. Тепер давайте розглянемо конкретно, що вам потрібно зробити, щоб грамотно вибрати собі телевізор, який прослужить вам дуже довго, і весь час буде радувати вас своєю якістю роботи.

Говорячи про різні технології, хотілося б для початку пригадати стару добру кінескопним технологію, якої люди до сих пір користуються. Недоліки і плюси цієї технології знають всі, так що не будемо на ній довго зупинятися. В цілому такі телевізори гарантують довгу і бездоганну роботу з хорошою картинкою, якщо діагональ телевізора не більше 30 дюймів. Зрозуміло, про HDTV мови йти не може, до того ж такі телевізори мають досить велику вагу, а так же, як правило, великі габарити.

Далі поговоримо про LCD телевізорах, більш звична назва, яких для нас - ЖК. Стиль цих телевізорів дуже гарний і елегантний, і по більшості своєму він відштовхується від стилю Hi-Tech.

Корпуси часто виконані з металу, або з пластика. Такий тип телевізорів харчується від досить низької напруги, тому він майже не випромінює електромагнітних хвиль.

Сама технологія грунтується на тому, що застосовується кристал в твердому стані, тому для LCD телевізорів проблеми просвічування і пропалювання не актуальні. Вага і товщина у LCD телевізорів не великі. Зрозуміло, у ЖК існують недоліки, такі як: недостатньо висока чіткість зображення і кут огляду, а також не існує ЖК телевізорів, довжиною більше, ніж 40 дюймів.

Плазмова технологія - мабуть, найстаріша з тих, що застосовуються зараз при виробництві плоских телевізорів, але навіть до цього дня, ні один вид телевізорів не може дати таку високу контрастність, яку дає плазма. Мінусом плазми є те, що досить часто трапляється передчасне згоряння окремих ділянок екрану. Над цим уже не один рік ламають голову вчені, але поки що безрезультатно.

Говорячи про телебачення високої чіткості, яке скорочено зветься HDTV, найкращу, максимально наближену до реалістичності зображення, мають цифрові телевізори з максимальною кількістю пікселів. Такі телевізори тримають формат Full-HD та 4К. Напевно ви вже чули цей термін, але давайте розберемо його детальніше, що він із себе представляє: це матриця, дозвіл якої не повинно бути менше, ніж 1920 на 1080 пікселів. Такі пристрої, в наш час ставлять на ЖК і плазмові телевізори останнього покоління.

Ще один дуже важливий факт - це вартість самого телевізора, а також місце його продажу. Зрозуміло, діапазон цін просто величезний від мінімальної - маленькі телевізори, до максимальної - величезні телевізори з високою роздільною здатністю, WI-FI і іншими наворотами, які визначають рівень тієї, чи іншої моделі. Наприклад, при порівнянні ЖК і плазми, перша буде коштувати набагато дорожче, так як у нього більший термін експлуатації.

Говорячи про місце покупки, тут теж існує величезний вибір, де можна купити хороші телевізори, каталог фірмових телевізорів включає в себе різні моделі імпортних телевізорів компанії: Sony, Phillips, Samsung, LG, і інших, не менш відомих виробників мультимедійної техніки. В інтернет магазині VOLTI можна купити хороший телевізор , який підходить саме вам по набору функцій, а також сервісом з гарантійного і післягарантійного обслуговування.

Також ви можете подивитися широкий асортимент телевізорів в інтернет – магазині VOLTI.UA , там все теж саме, від маленьких, до великих, по доступні для вас ціною. Також магазин пропонує без відсоткову розстрочку на усі телевізори без жодних переплат та першого внеску. В магазині зараз йдуть круті акіїї, та найнижчі ціни.